چاپ بنر فوری و ارزان به همراه قیمت

یکی از پرکاربردترین و فراوان‌ترین ابزار‌های تبلیغات استفاده از بنر است که از سالیان گذشته رواج پیدا کرده است. پایه ساخت بنر‌ها از پارچه بوده و دارای جنس‌های مختلفی هستند که از دیرباز برای نوشتن شعار یا نشان دادن یک نماد و ... از آن استفاده می‌کنند. چاپ بنر

 چاپ بنر فوری با بهترین قیمت

یکی از پرکاربردترین و فراوان‌ترین ابزار‌های تبلیغات استفاده از بنر است که از سالیان گذشته رواج پیدا کرده است. پایه ساخت بنر‌ها از پارچه بوده و دارای جنس‌های مختلفی هستند که از دیرباز برای نوشتن شعار یا نشان دادن یک نماد و ... از آن استفاده می‌کنند.

بنر نوعی ابزار تبلیغاتی است که در زمینه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث جلب توجه مشتریان می‌شود. بسیاری از شرکت‌ها و برند‌های معروف برای معرفی محصولات خود از بنر استفاده می‌کنند. در بنر‌ها معمولاً از متن‌ها و تصاویر مختلف در کنار هم برای تبلیغات در فضا‌ها و مکان‌های مختلف استفاده می‌کنند.

تاثیر بنر در تبلیغات و فروش

اگر از بنر‌ها در زمان و مکان مناسب استفاده شود در تبلیغات و بازاریابی و افزایش میزان فروش بسیار تأثیرگذار خواهد بود. در طراحی بنر‌ها از متن‌های تبلیغاتی و جملات زیبا جهت جلب توجه و ایجاد انگیزه مشتریان استفاده می‌کنند. هزینه چاپ بنر نیز نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

البته قیمت بنر‌ها نیز با توجه به ویژگی‌های مختلف و ابعاد آن‌ها نیز متفاوت است به عنوان مثال جنس بنر از جمله ویژگی‌هایی است که در قیمت آن نیز تأثیرگذار است. همچنین نوع دستگاه‌هایی که بنر را چاپ می‌کنند متفاوت بوده و در کیفیت و قیمت آن مؤثر هستند. طراحی بنر زیبا و متناسب با موضوع نیز از جمله موارد بسیار مهمی است که در کیفیت تبلیغات می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود.

علاوه بر تبلیغات محصولات و برند‌ها از بنر‌ها در کنفرانس‌ها و همایش‌ها و جهت اطلاع‌رسانی نیز استفاده می‌کنند. بنر‌ها در جنس‌ها و ابعاد مختلفی طراحی و چاپ می‌شوند که با توجه به نوع استفاده و فضای خود می‌توانید بهترین نوع و سایز را انتخاب کنید. در ایران متریال‌های بنر‌ها را معمولاً از کشور‌های چین و کره خریداری می‌کنند که تفاوت آن‌ها در مقاومت بنر و نوع چاپ آن‌ها است.

بر روی بنر‌های کره‌ای طرح و رنگ چاپ شده زیباتر است و از کیفیت چاپ و دوام بیشتری نسبت به بنر‌های چینی برخوردار هستند. چاپ بنر فوری با کیفیت بالا از جمله خدماتی است که در مجموعه جاوید چاپ انجام شده و باعث صرفه‌جویی در وقت مشتریان می‌شود.

کاربرد‌های بنر

همان طور که گفتیم از بنر‌ها در زمینه‌های مختلفی، چون تبلیغات و تبریک و تسلیت و ... استفاده می‌کنند. بنر‌های تسلیت که ممکن است برای مدت کمی در محل نصب شوند معمولاً نسبت به سایر بنر‌ها قیمت کمتری دارند. بنر‌ها پیام را به سرعت به مخاطبان انتقال می‌دهند و هم در فضای داخلی هم در فضای بیرونی قابل استفاده هستند.

به طور کلی کاربرد‌ها و موارد استفاده از بنر‌ها عبارت‌اند از:

 1. مراسمات و مناسبت‌های مذهبی و فرهنگی
 2. تبلیغات کسب‌وکار‌ها
 3. اتحادیه‌ها و اصناف
 4. رویداد‌های اجتماعی
 5. گسترش فرهنگ و هنر
 6. مراکز درمانی
 7. مراکز آموزشی

برای داشتن بنری متفاوت و چشم‌نواز باید از دستگاه‌های پیشرفته‌تر استفاده کرد؛ زیرا کیفیت بنر چاپ شده با دستگاه‌های پیشرفته بسیار بالاست. جنس اغلب بنر‌ها از پلاستیک است و به همین دلیل در شرایط آب و هوایی مختلف و گرما و سرما از مقاومت و دوام مطلوبی برخوردار هستند. جوهر‌هایی که در چاپ بنر‌ها نیز استفاده می‌شوند در کیفیت آن مؤثر هستند و بهترین جوهر‌های باکیفیت شامل جوهر سالونت و یو وی هستند.

همچنین میزان تراکم بنر نیز از جمله مواردی است که در کیفیت و دوام آن مؤثر است و هر چه‌قدر بنر سنگین‌تر باشد در برابر پارگی و وزش باد و باران از مقاومت بهتری برخوردار است.

انواع بنر‌های چاپی

بنر نوعی چاپ گرافیکی است که باعث انتقال پیام به مخاطبان می‌شود و معمولاً برای امور تجاری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کسب و کار‌های مختلف به علت بیشترین میزان تأثیرگذاری و قیمت مقرون به صرفه بنر از آن استفاده می‌کنند. بنر‌ها به صورت استند، دیواری، پرتابل و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند و در انواع جنس‌های چینی و ایرانی و کره‌ای نیز در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند.

میزان ضخامت هر یک از بنر‌های فوق متفاوت بوده و هر چه از ضخامت بیشتری برخوردار باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. بنر‌ها با توجه به ویژگی‌هایی که دارند به دسته‌های مختلفی به شرح زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

1- انواع بنر‌ها با توجه به مکان مورد استفاده: این بنر‌ها شامل دو دسته بنر‌های داخلی و بنر‌های خارجی می‌باشند.

بیلبورد‌ها و بنر‌های شهری در دسته بنر‌های خارجی و استند‌ها و رول‌آپ‌ها و ... در دسته بنر‌های داخلی قرار دارند. برای استفاده از بنر‌های خارجی باید از بنر‌های ضخیم‌تر و مقاوم‌تر استفاده کرد؛ زیرا بنر‌های نازک در شرایط آب و هوایی مختلف به سرعت پاره و پوسیده شده و از بین می‌روند. برای امور تجاری و تبلیغات فروشگاهی نیز بهتر است از فلکسی استفاده شود؛ زیرا دارای روکش بوده و نور از آن‌ها عبور می‌کند و برای استفاده طولانی‌مدت بسیار مناسب هستند.

2- انواع بنر‌ها از نظر جنس: متریالی که برای بنر‌ها استفاده می‌شود متفاوت بوده و در امور مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به طور کلی جنس بنر‌های چاپی عبارت است از:

پی وی سی، پلاستیک (بنر معمولی)، کاغذ، فابریک، مش، وینیل

3- انواع بنر برحسب شکل و ساختار: بنر‌ها از نظر شکل ساختاری و موارد استفاده آن‌ها متفاوت هستند و گاهی بنر را به صورت پوستر روی دیوار نصب می‌کنند و گاهی اوقات به صورت پارچه و به وسیله طناب به دیوار وصل می‌کنند.

همچنین گاهی اوقات بنر‌ها را در نمایشگاه‌ها و به صورت استند مورد استفاده قرار می‌دهند و گاهی اوقات به صورت تابلو بر سر در مغازه یا فروشگاه نصب می‌کنند. به طور کلی انواع بنر‌ها با توجه به شکل ساختاری به شرح زیر می‌باشند: بنر‌های خیابانی، بنر‌های پرچمی، استند‌های خیابانی، استند‌های نمایشگاه، رول‌آپ، پاپ‌آپ، بیلبورد و غیره.

هر کدام از بنر‌های فوق نیز شامل زیرشاخه‌های مختلفی می‌باشند؛ مثلاً رول‌آپ‌ها خود شامل انواع گردان و رومیزی و ... هستند.

مزایا و معایب چاپ بنر

استفاده از بنر و فلکسی دو روش متداول و رایج در زمینه بازاریابی و تبلیغات هستند که مزایا و معایبی دارند که در اینجا به ذکر برخی از مزایا و معایب بنر‌های چاپی می‌پردازیم.

مزایای استفاده از بنر‌های چاپی به شرح زیر است:

 1. بنر‌ها به علت اندازه بزرگ و جلوه‌ها و طرح‌های زیبایی که دارند باعث جلب توجه مخاطبان می‌شوند.
 2. در چاپ بنر‌ها می‌توان از طرح‌ها و اشکال گرافیکی مختلف و متنوع استفاده کرد.
 3. استفاده از بنر نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی دیگر کم‌هزینه‌تر است و به همین دلیل معمولاً برای کسب و کار‌های کوچک و متوسط که بودجه محدودی دارند روشی به‌صرفه است.
 4. بنر‌ها را می‌توان در مکان‌های مختلفی مانند نمایشگاه‌ها و مکان‌های عمومی و ... به طور مکرر مورد استفاده قرار داد.
 5. بنر‌ها را می‌توان در ابعاد مختلف چاپ کرد.
 6. به سرعت چاپ می‌شوند.
 7. وزن کمی دارند و سبک هستند.

در عین حال برخی از معایب بنر‌های چاپی نیز عبارت‌اند از:

 1. بنر‌ها را نمی‌توان در هر جایی نصب کرد و باید در محل‌های مخصوصی نصب شوند.
 2. معمولاً بنر‌ها را باید در جایی ثابت نصب کرد؛ زیرا محدودیت جابه‌جایی دارند.
 3. بنر‌ها نسبت به دیگر ابزار‌های تبلیغاتی مقاومت کمتری در شرایط آب و هوایی مختلف دارند.
 4. بنر‌ها نسبت به سایر ابزار‌های تبلیغاتی دیگر مانند فلکسی از کیفیت چاپ کمتری برخوردار هستند.

افراد حاضر در این مجموعه با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها سفارش چاپ بنر را با بهترین کیفیت و به‌صرفه‌ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهند.

در گذشته شاید کمتر کسی از اهمیت تبلیغات در توسعهٔ یک کسب وکار خبر داشت، اما امروزه می دانیم که ابزارهای تبلیغاتی مختلف، چه نقش مهمی در رشد و پیشرفت یک بیزنس دارند. یکی از مهم ترین و قدیمی ترین ابزارها برای تبلیغات در طول زمان، بنرها بوده اند. چاپ بنر فوری علاوه بر ابزاری برای تبلیغ، موارد استفادهٔ دیگری نیز دارد؛ اما به جرئت می توان گفت بهترین روش برای تبلیغات محیطی، همان چاپ بنر است که امروز در این مطلب به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

چاپ بنر فوری گامی مؤثر برای تبلیغات موفق

بنر می تواند یک تکه پارچه در اندازه های مختلف باشد که روی آن یک خبر، تبلیغ، آرم، نماد، شعار یا هر چیز دیگری نوشته شده باشد. بیایید به این فکر کنیم که بنرها وجود نداشتند! در این صورت باید تلفن را برمی داشتیم و به هرکسی که می شناسیم زنگ بزنیم و خبر موردنظرمان را به گوش آن ها برسانیم. اما این کار کمی سخت به نظر می رسد، به همین دلیل است که چاپ بنر فوری و استفاده از بنر برای موارد مختلف، تا این حد فراگیر است. تبلیغات موفق در به ثمر نشستن یک تجارت اهمیت بسزایی دارد و بنرهای فوری راهی بسیار آسان برای رسیدن به این تبلیغات موفق هستند. از طرف دیگر، بنرها از این جهت که تنوع در آن ها به تعداد تنوع سلیقه در تمام افراد است، راه مناسبی برای تبلیغ به حساب می آیند.

آشنایی با انواع بنر ازلحاظ کاربرد

به نظر می رسد نوع چاپ بنر در میزان جذب مشتریان مؤثر است. بنرها با توجه به نوع کاربردشان، در دسته های مختلفی قرار می گیرند. در ادامه این دسته ها را معرفی خواهیم کرد:

بنر بیلبوردهای تبلیغاتی

بیلبوردهای تبلیغاتی را می توان در تمام سطح شهر دید. این بیلبوردها در اندازه های مختلف و با استفاده از متریال مختلفی تولید می شوند. یکی از فاکتورهایی که در تولید این گونه بنرها مورد توجه قرار می گیرد، زاویه و محدودهٔ دید مخاطبان و رهگذران است. از آنجایی که چشم مخاطب تنها چند ثانیه با این بیلبوردها تماس پیدا می کند، جذابیت و ویژگی های ظاهری آن ها اهمیت بسیار زیادی دارد. بیلبوردها را ازلحاظ وسعت مخاطبان می توان با تبلیغات تلویزیونی مقایسه کرد. روزانه هزاران نفر این بنر بیلبوردها را می بینند. بنابراین در دستهٔ پرمخاطب ترین ابزارهای تبلیغاتی قرار می گیرند. چاپ فلکسی

از مهم ترین مزایای بنر بیلبوردها می توان به لیست زیر اشاره کرد:

 1. میزان تأثیرگذاری بالا؛
 2. آگاهی بخشی در سطح وسیع؛
 3. دسترسی سریع و آسان؛
 4. هزینهٔ پایین نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی.

یکی دیگر از مزایای بنربیلبوردها یا به طور کلی بنرها، امکان چاپ فوری آن هاست. چاپ بنر فوری و استفاده از آن به عنوان بیلبورد، روشی بسیار سریع برای جذب مخاطبان در کوتاه ترین زمان ممکن به حساب می آید.

استرابورد یا بنر دوطرفه

این نوع بنر در دسته بنرهای ایستاده قرار می گیرد. از این نوع بنر نیز برای تبلیغات استفاده می شود و ازلحاظ سایز، کوچک تر از بیلبورد است. استرابوردها به صورت عمودی طراحی می شوند این در حالی است که اکثر بنرها را به صورت مستطیلی می بینیم. در بحث هزینه ها نیز بنر دوطرفه ارزان تر از بیلبورد است. بنابراین شرکت هایی که سفارش چاپ بنر با قیمت مناسب تر دارند، می توانند از این نوع بنرها استفاده کنند. مقاومت بالا در برابر تغییرات آب وهوایی مهم ترین مزیت استرابوردها هستند که موجب شده است هزینهٔ تعمیر و نگه داری آن ها برای شرکت ها بسیار به صرفه تر باشد. هزینهٔ پایین چاپ استرابورد، آن را به گزینه ای مقرون به صرفه برای انجام تبلیغات تبدیل کرده است.

استرابورد یا بنر دوطرفه

چاپ بنر استندی

یکی دیگراز انواع تبلیغات با بنر، چاپ بنر استندی است. بنر استندی همان طور که از نام آن حدس می زنید از انواع بنرهای ایستاده به شمار می رود. قسمت های تشکیل دهندهٔ این ابزار، یک بنر تبلیغی به همراه یک استند است که طرفداران زیادی دارد. بنرهای استندی از بهترین ابزارها برای تبلیغات محیطی هستند که از مزایای زیادی برخوردارند. تعدادی از این مزایا را در لیست زیر آورده ایم:

 1. قابل حمل بودن
 2. وزن سبک
 3. قابلیت تا شدن

اگرچه چاپ بنر استندی با توجه به سلیقه و نیاز مشتری در انواع مختلفی تولید می شود، اما نوع استاندارد آن معمولاً 60 در 170 سانتی متر است. اگر قصد سفارش چاپ بنر را دارید، بنر استندی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد.

چاپ بنر ترانزیتی

حتماً ماشین هایی را در سطح شهر دیده اید که روی بدنهٔ آن ها بنرهایی چسبیده شده است. به این نوع بنرها، بنر ترانزیتی گفته می شود. اتوبوس های بی آرتی رایج ترین ماشین هایی هستند که بنرهای ترانزیتی را جابه جا می کنند. بنر ترانزیتی در ماشین هایی که تردد بین شهری دارند نیز مورد استفاده قرار می گیرد و مزیت آن این است که مخاطبان بیشتری را درگیر می کند.

مزیت های چاپ بنر فوری

چاپ بنر فوری در کمترین زمان ممکن و با هزینهٔ بسیار مناسب انجام می شود، به همین دلیل بسیاری از افراد برای تبلیغات برند خود، از این ابزار استفاده می کنند. استفاده از بنر فوری برای تبلیغات مزایای دیگری نیز به همراه دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

انعطاف پذیری در انتخاب مکان نصب

از رایج ترین مکان های نصب بنر می توان به اتوبان ها، مجتمع های خرید، خیابان ها، پل ها و نزدیکی فروشگاه ها اشاره کرد.

مخاطبان گسترده

همان طور که گفته شد، تبلیغ کردن با بنر، مخاطبان گسترده ای را تحت پوشش خود قرار می دهد. گستردگی مخاطب در این بخش به معنی تمامی افرادی است که در خیابان، مترو و فروشگاه ها می بینیم.

ماندگاری بالا

منظور از ماندگاری در این بخش، ماندگار بودن تبلیغات چاپ شده روی بنر در ذهن مخاطبان است. به طور کلی استفاده از بنر به عنوان یک ابزار تبلیغاتی، تعداد افراد زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد و این به معنی یک تحول شگفت انگیز در کسب وکار است.

پنج نکته کلیدی برای چاپ بنر تسلیت

همه ما به خوبی یاد گرفته‌ایم که چگونه در شرایط سخت در کنار عزیزان خود باشیم و با آن‌ها همدردی کنیم. هر یک از ما به شیوه خود با دیگری همدردی کرده و خود را شریک غم، اندوه و سختی دیگران می‌دانیم.

احتمالا با بنر تسلیت آشنایی دارید و به خوبی می‌دانید که چاپ دیجیتال در عصر تکنولوژی امروز از چه جایگاه و کاربردی برخوردار است. بنر تسلیت شکلی از ابراز همدردی، راهی برای عرض تسلیت و تسلی خاطر است که در مراسمات ترحیم استفاده می‌شود. در چاپ بنر ترحیم، نکات مهمی وجود دارد که آشنایی با این نکات می‌تواند شما را در چاپ باکیفیت بنر راهنمایی کند؛ در واقع آنچه در چاپ بنر ترحیم مورد توجه قرار می‌گیرد، تأثیرگذاری پیام از طریق جلوه بصری بنر است که با رعایت چند نکته کلیدی حاصل می‌شود.

چاپ بنر تسلیت چه اهمیتی دارد؟

قبل از اینکه نکات کلیدی در چاپ بنر ترحیم را بررسی کنیم، بهتر است مختصری راجع به اهمیت چاپ باکیفیت صحبت کنیم تا میزان اهمیت موضوع نیز برایتان روشن شود. بنر ترحیم از متریالی نسبتا ارزان قیمت تهیه می‌شود؛ اما اینکه چه چیزی سبب شده که بنر به عنوان بخش کوچکی از فرهنگ ایرانیان مورد توجه قرار گیرد، موضوع متریال مصرفی آن نیست، بلکه پیامی است که با جلوه خاصی روی بنر چاپ می‌شود.

در چاپ بنر از تکنیک‌های روز صنعت استفاده می‌شود. با توجه به عریض بودن چاپ بنر ترحیم، حفظ کیفیت چاپ مورد توجه قرار می‌گیرد. برای این منظور از چاپ دیجیتال در سایزها و طرح‌های مختلف استفاده می‌شود. این نوع چاپ خیلی سریع انجام می‌شود و به چاپ بنر فوری معروف است. این نوع بنر در انواع طولی و عرضی با متریال یووی باکیفیت به صورت پشت چسبدار تولید می‌شود.

نکات مهم در چاپ بنر تسلیت

اگر دقت کرده باشید، این روزها بنرهای تسلیت به جای تاج گل، مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر به انواع بنر تسلیت، ساختار و طراحی آن‌ها توجع کنید، به نقاط مشترک بسیاری می‌رسید. به عنوان مثال: همه بنرهای تسلیت دارای زمینه مشکی هستند یا نوشته‌ها داخل یک قاب با طراحی شمع و مواردی مشابه انجام می‌شود. از طرفی امکان چاپ فوری بنر نشان می‌دهد که متون و جلوه بصری بنر از قبل طراحی شده و به صورت آماده وجود دارد.

سایز بنر تسلیت نیز برای سازگاری با محل نصب آن در اندازه‌های مختلف و استاندارد وجود دارد. با این حساب چاپ بنر ترحیم چندان سخت به نظر نمی‌رسد؛ اما همانطور که گفتیم با چاپ بنر ترحیم، نه تنها بر ارزش متوفی و بازماندگان آن می‌افزایید، بلکه شخصیت اجتماعی خود را نیز نشان می‌دهید؛ بنابراین با رعایت چند نکته کلیدی می‌توانید در طراحی و چاپ این بنرها تفاوت ایجاد کنید.
۱- متن بنر تسلیت

طبیعتا متن بنر با توجه به شخص متوفی، سن و موقعیت ایشان در خانواده و اجتماع انتخاب می‌شود؛ اما اینکه شما چه نسبت و احساسی به متوفی یا بازماندگان آن مرحوم دارید، می‌تواند در متن بنر تفاوت ایجاد کند. در واقع شما می‌توانید از یک متن ادبی، یک شعر یا حتی چند جمله دلنوشته برای متن بنر ترحیم استفاده کرده و پیام تسلیت خود را به شیوه خود منتقل کنید؛ اما باید در نظر داشته باشید که بنر در معرض دید همه قرار دارد و باید جنبه‌های اجتماعی را در متن بنر رعایت کنید. به علاوه اینکه متن بنر ترحیم باید واضح و قابل درک باشد.

پنج نکته کلیدی برای چاپ بنر تسلیت

۲- شکل چاپ و نوع طراحی بنر تسلیت

نوع طراحی بنر تسلیت به شکل چاپ آن بستگی دارد. به عنوان مثال: طراحی و چاپ بنری که برای استند استفاده می‌شود با طراحی بنر رولی که روی دیوار نصب یا آویزان می‌شود، متفاوت است. خوشبختانه این روزها چاپ بنر ترحیم یا هر بنر دیگر توسط دستگاه‌های پیشرفته و مجهز انجام می‌شود. تمام جذابیت و ارزش یک بنر در چاپ آن خلاصه می‌شود. برای اینکه بتوانید یک بنر خاص و متفاوت سفارش دهید، باید به گرافیک و امکانات هنری در چاپ بنر توجه بیشتری نشان دهید تا تفاوت بیشتری در طرح آن دیده شود. چاپ بنر فوری

برای این منظور می‌توانید از یک عکس باکیفیت از متوفی، لوگوی منحصربه‌فرد و گرافیک‌های حرفه‌ای و جذاب استفاده کنید. تصویر یا فایلی که انتخاب می‌کنید، باید از کیفیت لازم برخوردار باشد. اگر در چاپ بنر عجله دارید، باید از خدمات چاپ فوری استفاده کنید؛ اما اگر کیفیت کار برایتان اهمیت دارد، باید خدمات چاپ را به مجموعه‌ای بسپارید که علاوه بر داشتن ایده‌های متنوع و آماده، ویرایش سریع نیز داشته باشد.

۳- نحوه نصب بنر تسلیت

پیشتر گفتیم که چاپ بنر و سایز آن به نحوه نصب و موقعیت بنر بستگی دارد. طبیعتا طرحی که برای چاپ افقی استفاده می‌شود با طرحی که برای چاپ عمودی طراحی شده، کاملا متفاوت است و طرح‌های منتخب تنها زمانی کیفیت لازم را خواهند داشت که با ابعاد و سایز بنر تناسب داشته باشند. علاوه بر مسئله چاپ، اگر به دنبال نصب آسان و باکیفیت هستید، سعی کنید از بنرهای پانج‌دار استفاده کنید. هرچند پانچ کردن گوشه‌های بنر یک هزینه جزیی به هزینه تمام شده بنر می‌افزاید؛ اما این هزینه کردن نیز لازم است.

۴- کیفیت متریال مصرفی در چاپ بنر تسلیت

اگر قصد دارید بنر را در فضای بیرونی نصب کنید، بهتر است بنری انتخاب کنید که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در شرایط محیطی ناپایدار مقاومت داشته باشد. متریال مصرفی در چاپ بنر در دو نوع چینی و کره‌ای عرضه می‌شود. در نظر داشته باشید، هر چه کیفیت پارچه بنر بیشتر باشد، کیفیت چاپ و در نهایت زیبایی بصری بنر افزایش می‌یابد.

۵- استفاده از رنگ‌های مناسب در چاپ بنر

رنگ‌ها مهم‌ترین فاکتور در جلوه ظاهری بنر هستند. هر چند در بنر ترحیم، بیشتر از رنگ‌های مشکی و مات اسنفاده می‌شود؛ اما جلوه ظاهری یک بنر از رنگ‌های آن حاصل می‌شود.‌ حتی رنگ‌های مات و تیره نیز ترکیب‌بندی خاصی دارند و باید در چاپ بنر به این نکته توجه کنید. المان‌های تشکیل‌دهنده طرح بنر، باید از رنگ‌های متناسب تشکیل شده باشد.‌

قیمت بنر تسلیت

تا اینجا راجع به کیفیت چاپ بنر ترحیم و اهمیت آن صحبت کردیم. لازم است بدانید که قیمت نیز همواره به عنوان یک فاکتور مهم در سفارش بنر مورد توجه قرار می‌گیرد؛ در واقع اگر قیمت بنر برایتان اهمیت دارد، باید به چند نکته توجه کنید. پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت بنر ترحیم تأثیرگذار هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع چاپ، کیفیت پارچه و متریال‌های مصرفی، طراحی اختصاصی بنر با استفاده از طرح‌های آماده، هزینه لوازم و چاپ، مواردی از این قبیل اشاره کرد. نکاتی که در بندهای قبل برشمردیم، در واقع فاکتورهایی هستند که باید هنگام سفارش چاپ بنر تسلیت به آن‌ها توجه کنید.

در این مطلب ضمن بررسی اهمیت چاپ بنر ترحیم، راجع به اهمیت کیفیت آن صحبت کردیم و چند نکته مهم را در خصوص چاپ یک بنر باکیفیت و آبرومندانه بررسی کردیم. همانطور که گفتیم این روزها بنر تسلیت به جای تاج گل به بخش کوچکی از فرهنگ ما تبدیل شده و افراد برای همدردی با خانواده‌های داغ‌دیده، از این متریال استفاده می‌کنند. برای سفارش چاپ یک بنر ترحیم باکیفیت باید به کیفیت پارچه، نوع چاپ و کیفیت آن، طراحی گرافیکی بنر، متن بنر، رنگ آن و انتخاب یک عکس مناسب برای جلوه بیشتر استفاده کنید. در نهایت برای اینکه از بنر چاپ شده و هزینه تمام شده آن رضایت داشته باشید، باید یک مجموعه معتبر و به‌نام را در این زمینه انتخاب کنید.

جمع بندی

آنچه در این مطلب به مطالعهٔ آن پرداختید، تنها گوشه ای از موارد کاربرد چاپ بنر فوری بود. بنرها این روزها برای موراد مختلفی، حتی مراسمات به خصوص نیز مورد استفاده قرار می گیرند. نکتهٔ قابل توجه در این زمینه این است که بنرها به هر منظوری که مورد استفاده قرار گیرند، بسیار تأثیرگذار خواهند بود. اگر قصد انجام تبلیغات درزمینهٔ گسترده دارید، بدون معطلی سفارش چاپ بنر خود را به یک خدمات طراحی و چاپ بنر بدهید. امیدواریم با خواندن این مطلب، در تصمیم خود برای چاپ بنر مصمم شده باشید. از همراهی شما سپاسگزاریم .